Nakliyat Misyonumuz

Ankarada ideal bir konumda bulunan tüm nakliye firmalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Ana faaliyetlerimiz arasında  ayrıca ithalat ve ihracat gümrük işlemlerini de yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve geniş ağımız, müşteri siparişlerimizin sürtünmesiz işlemlerinin garantisidir.

İstek ve isteklerinize göre kişisel bir depolama çözümü yaratıyoruz. Onlarca yıllık lojistik ve taşımacılık teknik bilgimizden yararlanın. Maliyetlerinizi minimumda tutmak için hizmet sürecinizi nerede, ne zaman ve nasıl tasarladığımızı biliyoruz. Size verdiğimiz hizmetler hakkında şahsen bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

 

Gelişmiş hizmetimizden yararlandığınızda, daha fazla esneklikten ve zamana göre teslimattan yararlandığınız anlamına geliyor. Taşımacılık yönetimi ve planlaması konusundaki uzmanlığımız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm tasarlamamıza izin verir ve ayrıca hava durumu gibi olayların planınızı etkilemesine isin vermeyin.

Küresel kontrol kuleleri ağımız ve en son teknoloji ağımız sayesinde, olumsuz hava koşulları, ek kalkışlar veya düşmeler veya yoğun trafik gibi durumları izleyebilir ve anında en hızlı rotadan gideriz.

Varlığa dayalı olmayan Yol ağımız size esneklik, iyileştirilmiş hizmet seviyeleri, hızlandırılmış teslimat, doğrudan ve dolaylı maliyetleri azaltma ve çok daha az karmaşıklık sunar.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir